"Олександрія" здобула першу перемогу в УПЛ

10 серпня 2019, 21:41

У важкому поєдинку олександрійці обіграли "Олімпік"

Олександрійці обіграли "Олімпік"

Олександрійці обіграли "Олімпік" / Фото: ПФК "Олександрія"

Бронзовий призер минулого сезону ФК "Олександрія" здобула першу перемогу в нинішньому чемпіонаті. Сьогодні в третьому турі Прем'єр-ліги олександрійці на своєму полі обіграли донецький "Олімпік".

Рахунок у матчі був відкритий в кінцівці першого тайму. Шендрик встиг першим на добивання і вивів господарів поля вперед. Гості відігралися після перерви. Матар, який влітку був на перегляді в київському "Динамо", замкнув розрізну передачу в штрафну. А через пару хвилин "Олімпік" залишився в меншості. Вантух за друге попередження залишив поле. І тут же "Олександрія" розіграла зайвого – Безбородько забив точним ударом у верхній кут.

В середині другого тайму рефері зустрічі Андрій Коваленко вирівняв склади, вигнавши з поля за дві жовті картки Бухала. "Олімпік" під кінець поєдинку пішов на штурм, були моменти у Матара, але рахунок не змінився.

"Олександрія" – "Олімпік" – 2: 1

Голи: Шендрик (43), Безбородько (62) – Діейе (56)

Вилучення: Бухал (74) – Вантух (59)

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Нагадаємо, що сьогодні в УПЛ був зіграний центральний матч першого кола: на своєму полі "Динамо" програло "Шахтарю".

Ці команди відкривали сезон поєдинком за Суперкубок. І тоді "Динамо" здобуло вольову перемогу – 2: 1.