"Чорноморець" і "Говерла" зіграли внічию

19 квітня 2015, 18:55

Поєдинок у Києві завершився з рахунком 1: 1

"Черноморец" и "Говерла" сыграли вничью

У матчі 20 туру чемпіонату України "Чорноморець" і "Говерла" зіграли внічию. Поєдинок у неділю пройшов у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського і завершився з рахунком 1: 1.

Рахунок у матчі на 61-й хвилині відкрив форвард номінальних господарів Анатолій Діденко, який реалізував 11-метровий. Не минуло й десяти хвилин, як "Говерла" зрівняла рахунок: м'яч забив Дмитро Хльобас.

З 84-ї хвилини "Чорноморець" грав у меншості: Денис Васін отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Після цього матчу в активі "Чорноморця" стало 18 очок (11-е місце), "Говерла" набрала 17 очок (12-е місце).