"Динамо" здобуло вольову перемогу в Луцьку

19 квітня 2015, 21:29

Програючи після першого тайму, кияни в підсумку перемогли "Волинь" з рахунком 3:1

В останньому матчі 20 туру чемпіонату України київське "Динамо" обіграло "Волинь". Поєдинок на стадіоні "Авангард" у Луцьку в неділю завершився з рахунком 3:1 на користь команди Сергія Реброва.

Господарі першими відкрили рахунок: вже на шостій хвилині румунський форвард "Волині" Ерік Біквалфі забив свій 12-й м'яч у сезоні і знову вийшов у лідери гонки бомбардирів чемпіонату України. У другому таймі Артем Кравець оформив дубль, забивши голи з різницею в кілька хвилин (65 і 69 хвилини). На 73-й крапку в матчі поставив Віталій Буяльський.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 52 очки, що на п'ять очок більше, ніж у "Шахтаря", що йде другим. У "Волині" залишилося 25 очок (сьоме місце).