"Динамо" програло в божевільному матчі "Десні": киян підставив "Ібрагімович"

28 червня, 21:34

Олег Люлька Олег Люлька

"Десна" на останніх хвилинах вирвала у "Динамо" перемогу з рахунком 3:2 - тепер за друге місце буде справжня війна

У чемпіонаті України з футболу завершився неймовірний за сценарієм матч. У Чернігові "Десна" обіграла київське "Динамо" з рахунком 3:2, забивши переможний м'яч у компенсований арбітром час. Онлайн матчу "Десна" – "Динамо" відбувався на нашому сайті.

Ця сенсаційна перемога "Десни" додає масу інтриги в боротьбі за друге місце Прем'єр-ліги, володар якого отримає перепустку в кваліфікацію Ліги чемпіонів. Зараз його посідає "Динамо", маючи 55 очок. У "Зорі" – 53, у "Десни" – 52. До фінішу чемпіонату залишається чотири тури.

Повне відео матчу "Десна" – "Динамо" (3:2)

На 4-й хвилині рахунок у матчі "Десна" – "Динамо" відкрив капітан киян Циганков, який скористався невдалим винесенням м'яча захисником чернігівців, чемпіоном світу Коноплею, і з лівої ноги ударом з 13 метрів поцілив у дальній кут воріт господарів. Таким чином, Циганков відзначився голом у третьому матчі УПЛ поспіль.

INSTAGRAM

На 12-й хвилині "Десна" відігралася. Кузик класною передачею знайшов Картушова, який, вискочивши з-за спини у Караваєва, з першого разу не зміг переграти Бущана, але був вдалішим на добиванні. Так рахунок став 1:1.

INSTAGRAM

На 25-й хвилині "Десна" вийшла вперед завдяки автоголу нападника "Динамо" Ібрагіма Каргбо. 20-річний бельгієць сьєрра-леонского походження на прізвисько "Ібрагімович", який проводив свій дебютний матч за киян в Прем'єр-лізі, головою зрізав м'яч у свої ворота, довівши до сказу голкіпера "Динамо" Бущана. Так рахунок став 2:1 на користь Чернігова.

INSTAGRAM

На 86-й хвилині "Динамо" знову відігралося – 2:2. Шикарним ударом п'ятою після прострілу Де Пени відзначився Циганков, який оформив дубль. Однак цей гол останнім в матчі не став.

На 91-й хвилині "Десна" вдало розіграла кутовий, і Гітченко ударом головою відправив "парашут" за спину Бущану. У підсумку 3:2 – на користь чернігівського клубу.

"Десна" – "Динамо"

"Десна" – "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

"Десна" – "Динамо" – 3:2
Голи: Картушов, 12, Каргбо, 25 (у свої ворота), Гітченко, 90+1 – Циганков, 4, 86
"Десна": Паст – Фаворов, Гітченко, Тамм, Конопля – Домбровський, Огиря – Картушов (Арвеладзе, 90+1), Філіппов (Старенький, 85), Кузик (Мостовий, 75) – Будківський (Тотовицький, 75)
"Динамо": Бущан – Кендзьора, Кадірі, Шабанов, Караваєв – Андрієвський (Дуелунд, 63), Шепелєв (Сидорчук, 58) – Циганков, Буяльський (Шапаренко, 87), Вербич – Каргбо (Де Пена, 46)
Попередження: Картушов, Огиря – Шепелєв, Шабанов, Кадірі

Додамо, що в матчі з "Десною" у "Динамо" отримали жовті картки Шабанов та Шепелєв, які тепер змушені будуть пропустити поєдинок наступного туру з "Шахтарем" 4 липня.