Донецький "Металург" у Туреччині обіграв чемпіонів Узбекистану

24 січня 2015, 19:06

Десята команда України у спарингу обіграла "Пахтакор" з рахунком 2: 1

Донецький "Металург" готується до сезону в Туреччині. Фото ФК "

Назборі в Туреччинідесятакомандаукраїнської Прем'єр-ліги- донецький"Металург" -обігралачемпіонівУзбекистану "Пахтакор".ПоєдиноквБелекувсуботузавершився з рахунком2: 1.

У складіукраїнського клубуголи забивалиЧечеріЛахіч, у "Пахтакора"голпрестижуна рахункуАлімова.Всі м'ячібули забитівпершому таймі.На 17хвилиніМораесне реалізував пенальті.

"Металург" (Донецьк, Україна) – "Пахтакор" (Ташкент, Узбекистан) – 2:1 (2:1)
Голи:1: 0Чечер(3),2: 0Лазич(10),2: 1Алімов(44).
На 17хвилиніМораесне реалізував пенальті(воротарпарирувавудар)

"Металург":1-йтайм:12.Бандура,23.Насонов,4.Чечер(к),5.Путівцев,55.Соболь,18.Нойок,17.Поступаленко,25.Козак,9.Лазіч,7.Морозюк,10.Мораеc.

2-й тайм:79.Паньків,21.Пляцікас,44.Прийма,2.Барановскій,84.Голайдо,19.Овсепян,14.Александре,8.Нельсон,37.Карвальо,20.Федотов,87.Мишенко.