Ледь не програли в селі: один з лідерів другого дивізіону налякав середняка української Прем'єр-ліги

22 травня, 20:23

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

"Минай" і "Львів" результативно провели товариський матч на Закарпатті

У п'ятницю в Україні пройшли три контрольні поєдинки за участю команд Прем'єр-ліги. У першому з них "Динамо" не змогло забити лідерові Першої ліги. Також сьогодні "Ворскла" поступилася в гостях "Олександрії" з рахунком 2:4. Ще одна зустріч відбулася на Закарпатті.

У селі Минай однойменна команда, яка посідає третє місце в Першій лізі, брала "Львів" – дев'ятий колектив Прем'єр-ліги. Господарі налякали львів'ян на початку, відкривши рахунок зусиллями Стасюка. Але підопічні Єгіше Мелікяна в кінці першого тайму зрівняли рахунок (Альваро), а в другому Шина вивів їх уперед – 2:1. Пенальті у виконанні Нурієва давав шанс "Минаю" зберегти почесну нічию, але на 85-й хвилині Ренан приніс перемогу "Львову" – 3:2. До слова, дивіться календар товариських матчів в Україні перед поновленням сезону.

У суботу відбудеться ще одна гра за участю команд елітного дивізіону: "Колос" – "Олімпік". Вчора ми писали, що в Першій лізі України готують фініш в безпрецедентному форматі.

Дивіться, як "Львів" і "Карпати" зіграли міське дербі в чемпіонаті України в березні