Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Маркевич оштрафований за відмову потиснути руку Реброву

7 листопада 2014, 18:01

"Говерлі" дали десятиденний термін, щоб погасити заборгованість перед колишнім тренером Севідовим

Мирон Маркевич. Фото ФК "Динамо"

Мирон Маркевич. Фото ФК "Динамо"

Вп'ятницю,7 листопада,Контрольно-дисциплінарнийкомітетФедераціїфутболуУкраїнипід часчергового засіданняприйнявкількарішень.

Зокрема,ФК"Говерла" (Ужгород) наданодесятиденнийтермін (змоментуотримання рішенняКДК)дляпогашеннязаборгованостіпередколишнімголовнимтренеромклубуСевідовимА.В.згідно з рішеннямПалатиповирішеннюсуперечокФФУвід27 листопада 2013№102/09/2013.Віншому випадку,головнукомандуужгородськогоклубубудеавтоматичнопозбавленатрьохтурнірнихочоку чемпіонатіУкраїнисезону2014/2015років(згідно з пунктом3.8статті13Дисциплінарних правилФФУ).

Наодинматчвідстороненийтренерадніпропетровського"Дніпра" ВолодимирЄзерський,вилученогоз межтехнічноїзониза втручаннявдіїарбітравматчі11-готуручемпіонатуз київським"Динамо",якийпроходив2 листопада 2014-го.

5 тисяч гривеньштрафуотримавдніпропетровський"Дніпро" за порушеннявимогпункту9 статті15РегламентуголовнимтренеромкомандиМирономМаркевичемз обов'язковогорукостисканнюголовнихтренерівпісляматчу11-готуручемпіонатуз київським"Динамо",якийвідбувся2 листопада 2014-го.

За некоректніжестиівисловлювання на адресуарбітрапід часматчу1/8фіналурозіграшуКубкаУкраїниміжодеським"Чорноморцем" ідніпродзержинської"Сталлю",якийвідбулася 29 жовтня2014 року,тренераодеськоїкомандиМ.Савкадискваліфікованийнаодинматч(вжевідбувпокарання).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...