Покарання для судді: арбітр матчу "Зоря" – "Динамо" відсторонений від роботи і відправляється "відпочивати"

22 червня, 12:05

Олена Павлова Олена Павлова

Глава комітету арбітрів УАФ вважає, що Балакін зробив масу грубих помилок

Український арбітр Микола Балакін, який обслуговував матч 26-го туру української Прем'єр-ліги "Зоря" – "Динамо"і отримав на свою адресу масу критики, відсторонений Комітетом арбітрів УАФ на невизначений строк.

Про відсторонення судді повідомив у програмі "Великий футбол" телеведучий Директор ТК "Футбол" Олександр Денисов з посиланням на голову комітету Лучано Лучі.

"Після матчу "Зоря" – "Динамо" ми говорили про Балакіна. Глава комітету арбітрів УАФ Лучано Промені вважає, що Балакін зробив масу грубих помилок в матчі "Зоря" – "Динамо". Тому Балакін відправляється "відпочивати". Він надовго усунений від суддівства", – зазначив Денисов.

Нагадаємо, що битва за друге місце в чемпіонаті України завершилася з рахунком 3:1 на користь "Динамо", а сам поєдинок у Запоріжжі переривався через зливи. Рахунок першої після перерви відкрили луганчани – Шабанов збив у штрафному майданчику Тимчик, і Юрченко на 54-й хвилині реалізував пенальті. На 71-й хвилині "Динамо" вдалося зрівняти рахунок – відзначився Буяльський.

"Зоря" – "Динамо"

"Зоря" – "Динамо" / Фото: Официальный сайт ФК "Заря" Луганск

Вже на 75-й хвилині кияни вийшли вперед – 2:1. Увірвавшись в чужу штрафну, відзначився ще один джокер Михайличенко – Де Піна. На 83-й хвилині у "Зорі" був вилучений Цвек за грубий фол на Сидорчук. І вже в більшості "Динамо" закріпило перемогу шикарним голом Циганкова зі штрафного на 96-й хвилині – 3:1. А Цвек за своє порушення і травму Сидорчука отримав три матчі дискваліфікації.

В свою чергу "Зоря" обурена покаранням гравців- мовляв, підсумки сезону повинні визначатися на полі, а не у ЗМІ або бюрократією.

Результати останніх матчів: П П П П Н

Дивіться, як "Зоря" поступилася "Олександрії" після відновлення чемпіонату України