"Шахтар" розгромив "Волинь" у Львові

24 вересня 2016, 18:53

Свій перший м'яч за основу "гірників" забив молодий нападник Андрій Борячук

"Шахтар" - "Волинь" - 3:0. Фото ФК "Шахтар"

У матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" обіграв "Волинь". Поєдинок пройшов в суботу у Львові і завершився з рахунком 3: 0 на користь команди Паулу Фонсека.

В кінці першого тайму Богдан Бутко виконав простріл у штрафну "Волині", де воротар гостей Артем Кичак зрізав м'яч в свої ворота – 1: 0.

У другому таймі рахунок до розгромного довели Іван Ордець (60-а хвилина) і вийшов на заміну Андрій Борячук (78), для якого цей матч і цей гол стали дебютними за основу "Шахтаря".

Після цього матчу "Шахтар" набрав 25 очок (перше місце). У "Волині" залишилося п'ять очок (11-е місце