"У судді йде абихто": експерт Йожеф Сабо поділився думками про матч "Динамо" – "Колос"

24 червня, 16:30

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Колишній тренер вважає, що VAR нашим арбітрам не потрібен, оскільки вони не вміють ним користуватися

У понеділок увечері відбувся останній матч туру української Прем'єр-ліги, а його відлуння чується досі. Нагадаємо, "Динамо" обіграло "Колос" у матчі 27-го туру чемпіонату України, а головний суддя Сергій Бойко призначив чотири 11-метрові за один другий тайм.

Свої думки стосовно того поєдинку і суддівство в цілому сайту 1927.kiev.ua висловив 80-річний Йожеф Сабо – колишній тренер "Динамо" і збірної України:

"Динамо" не заслужило перемогу. "Колос" виглядав гідно, тільки не використовував свої моменти, а шанси забити були... У "Динамо" можу виділити тільки Бущана. Непоганий воротар. Є ще Бойко, але Олексій Михайличенко бачить, що Денис трохи просів і ставить найсильнішого на цей момент.

Інша річ – арбітр не впорався зі своїм завданням. Як би його не виправдовували, я стою на своєму, як і багато футболістів та інші футбольні експерти. Навіщо їм VAR, якщо вони не вміють ним користуватися? Як можна розбирати спірний епізод через кілька хвилин, коли вже все загрався? Як можна дивитися 3-4 хвилини момент, за яким і дивитися нема чого? Там і свистіти не було потреби! В Англії на таке навіть не подивляться. Ну, притримав ледь помітно...

Це все псує гру. Я від самого початку говорив, як тільки VAR почали впроваджувати в інших чемпіонатах, що суперечок від цього менше не стане. Тим більше в нашому чемпіонаті дуже низький рівень суддівства. Постійно говоримо про роботу арбітрів. У судді йде абихто".

Читайте, що думають кияни про суддівство матчу "Динамо" – "Колос". Своїми думками поділилися Миколенко і Вербич.

Дивіться огляд матчу "Шахтар" – "Динамо", який відбувся в чемпіонаті в кінці травня