"Ворскла" в гостях обіграла "Зорю"

7 травня 2016, 19:35

Матч у Запоріжжі завершився з рахунком 2: 1 на користь полтавського клубу, що позбавив "Зорю" шансів посісти третє місце

"Зоря" - "Ворскла" - 1:2. Фото ФК "Ворскла"

У матчі передостаннього, 25-го туру чемпіонату України "Ворскла" обіграла претендента на "бронзу" – "Зорю" – і позбавила луганський клуб шансів посісти третє місце за підсумками чемпіонату. Матч в суботу в Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Василя Сачко.

"Зоря" завдяки голу Філіпа Будковского вийшла вперед на 12-й хвилині. Однак у другому таймі гості змогли зрівняти рахунок, а потім і перемогти. На 46-й хвилині забив Дмитро Хльобас, а на 85-й Антон Шиндер реалізував 11-метровий.

На 87-й хвилині захисник "Ворскли" отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 42 очки (п'яте місце), а у "Зорі" залишилося 45 очок (четверте місце).