8 голів у двох матчах: "Челсі" розгромив "Бернлі", а "Арсенал" перервав переможну серію

28 жовтня 2018, 21:59

Відео голів та огляди матчу "Кристал Пелас" - "Арсенал"

"Челсі" на виїзді забив чотири м'ячі "Бернлі". фото AFP

Футболісти "Арсеналу" перервали свою переможну серію в чемпіонаті Англії з семи матчів, зігравши внічию в лондонському дербі з "Кристал Пелас" у рамках десятого туру Прем'єр-ліги. Зустріч, що пройшла в неділю на стадіоні "Селхерст Парк", завершилася з рахунком 2: 2. У господарів дубль оформив Лука Мілівоєвіч (45-а і 83-я хвилини), який забив обидва м'ячі з пенальті, у гостей відзначилися Граніт Джака (51) і П'єр-Емерік Обамеянг (56).

Огляд матчу "Кристал Пелас" – "Арсенал" 2: 2

"Каноніри", який перед початком нового сезону очолив Унаї Емері, програли два стартові матчі в чемпіонаті Англії, але потім з 25 серпня домагалися перемог у всіх матчах Прем'єр-ліги.

В іншому матчі туру лондонський "Челсі" на виїзді розгромив "Бернлі" з рахунком 4: 0 завдяки голам Альваро Мората (22), Росса Барклі (57), Вілліана (63) і Рубена Лофтус-Чіка (90).

"Челсі" досі не знає поразок у чемпіонаті Англії. З 24 очками "сині" посідають друге місце в таблиці прем'єр-ліги. "Арсенал" з 22 очками йде на четвертій сходинці.

Також у неділю в чемпіонаті Англії "Манчестер Юнайтед" обіграв "Евертон" з рахунком 2: 1 на своєму полі.