Алієв забив гол у першому матчі за "Тараз"

11 червня 2016, 21:49

Український півзахисник дебютував в чемпіонаті Казахстану, забивши гол у першому матчі

Алієв забив гол у першому ж матчі за "Тараз

Колишній півзахисник київського "Динамо" і збірної України Олександр Алієв, буквально напередодні підписав контракт з клубом казахстанської прем'єр-ліги "Тараз", вже сьогодні з'явився на полі і відзначився голом у складі нової команди.

Алієв вийшов на заміну в гостьовому поєдинку проти "Акжайіка" у другому таймі за рахунку 0: 2 і на 75-й хвилині забив гол у ворота господарів, обігравши захисника на підступах до штрафного і сильним ударом з лівої відправивши м'яч у нижній кут. Таразці таки поступилися з рахунком 1: 2 і продовжують займати останнє місце в турнірній таблиці.