Арбітр вісім хвилин дивився відеоповтор і прийняв рішення не зараховувати гол

22 січня 2019, 10:34

Спірний момент стався за 10 хвилин до фінального свистка

/ Фото: AFP

У матчі третього туру чемпіонату Мексики "Гвадалахара" приймала "Толука". Господарі виграли з рахунком 1:0 завдяки голу Алана Пулідо на 56-й хвилині зустрічі. Наприкінці поєдинку гості могли зрівняти рахунок. Під час однієї з атак м'яч прокотився вздовж лінії воріт "Гвадалахари", але арбітр вирішив перестрахуватися і скористатися VAR.

Суддя витратив 8 хвилин на перегляд повтору і нараду з помічниками, вирішивши в результаті, що гола не було.

Зазначимо, що після 3-х турів "Гвадалахара" лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Мексики, а "Толука" займає четверту сходинку.

Чемпіонат України відновився: розклад, результати, трансляції 24 туру

Раніше ми писали, що кумедний епізод стався в третьому дивізіоні Англії. Вболівальник вдарив між ніг футболіста, який святкував гол. Сталося це в матчі "Чарльтон" – "Аккрінгтон".

Раніше португальський тренер Жозе Моурінью розповів про те, як він ховався в ящику для брудної білизни в роздягальні "Челсі" 2005 року. Тоді фахівець був дискваліфікований і не міг відвідати чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів проти "Баварії".

Раніше ми писали, що медики на автомобілі переїхали футболіста, який чекав від них допомоги на газоні. Судячи з відео, сильних пошкоджень футболіст не отримав, а через кілька хвилин покинув поле на цьому ж автомобілі.