"Аталанта" українця Малиновського розгромила середняка чемпіонату Італії і тримається четвертою

21 червня, 22:50

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Півзахисник нашої збірної вийшов на заміну в середині другого тайму

Цими вихідними в чемпіонаті Італії дограють перенесені через коронавірус зустрічі 25-го туру. дізнавайтеся прогноз, розклад і результати перших матчів Серії А після карантину. У неділю ввечері на поле свого стадіону в Бергамо вийшла і "Аталанта" українського півзахисника Руслана Малиновського.

Суперником колективу Джан П'єро Гасперіні був "Сассуоло" – клуб, який займає 12-е місце в Серії А. Наш співвітчизник почав зустріч на лаві запасних. Серйозних проблем у господарів не виникло: вже за 37 хвилин телеглядачі побачили три голи "Аталанти". Берат Джімшіті відзначився на 16-й хвилині, Дуван Сапата – на 31-й, а потім Мехді Бураб'я відправив "снаряд" у сітку воріт своєї команди. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Після перерви суперники обмінялися уколами. Спочатку Сапата збільшив перевагу Бергамо до чотирьох м'ячів, а вже в доданий час Бераб'я виправився за автогол, забивши в потрібні ворота – 4:1. До вашої уваги – найцікавіше в другій половині.

Малиновський замінив на 69-й хвилині Сапату, коли рахунок вже був 4:0. На 84-й хвилині у Руслана був непоганий момент, але українець пробив прямо в кіпера. "Аталанта" набрала 51 очко після 26 матчів, йде на четвертій позиції і випереджає "Рому" Паулу Фонсеки на шість пунктів. До "Інтера" – всього три очки, але у міланців на гру менше.