"Аякс" і "Ювентус" розписали нічию у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

11 квітня 2019, 00:05

Туринці першими відкрили рахунок, але господарі поля зуміли відігратися

/ Фото: AFP

В Амстердамі завершився перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між місцевим "Аяксом" і туринським "Ювентусом". Поєдинок вийшов досить бойовим і завершився логічною нічиєю – 1:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу "Аякс" – "Ювентус".

У першому таймі активніше виглядали господарі поля. Дуже багато бив Зіеш, іноді потрапляв, іноді мазав. Був момент у ван де Беека, який з центру штрафного не влучив у ворота. Але рахунок відкрив "Ювентус". На останній хвилині тайму швидка контратака туринців завершилася навісом у штрафну, де Роналду в красивому стрибку відправив м'яч головою в сітку воріт.

"Аякс" відігрався на першій хвилині другого тайму. Нерес відібрав м'яч у Конселу, наблизився до воріт і точно пробив у кут.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Далі знову більше атакували голландці, а ближче до голу були гості. Після удару в дальній кут Дугласа Кости м'яч потрапив у штангу. Були шанси і в "Аякса". Еккеленкамп метрів з 12 пробивав і Щенсни в стрибку врятував туринців. А в компенсований час Тадич з центру штрафного бив по воротах, але влучив у захисника. Нічия – 1:1 і через тиждень команди зустрінуться в Турині.