"Барселона" на виїзді розгромила хіхонського "Спортінг"

24 вересня 2016, 19:48

Каталонці мінімум на кілька годин очолили таблицю чемпіонату Іспанії

"Барселона" на виїзді розгромила хіхонський "Спорінг" у матчі шостого туру чемпіонату Іспанії.

Суботній матч в Хіхоні завершився перемогою "Барселони" з рахунком 5: 0. Голи забили Луїс Суарес (29-а хвилина), Рафінья (32), Неймар (81, 88) і Арда Туран (85). На 74-й хвилині господарі залишилися в меншості – червону картку отримав Альберто Лора.

"Синьо-гранатові" після шести турів набрали 13 очок і вийшли на перше місце в таблиці Прімери, але в активі мадридського "Реала" також 13 балів і гра в запасі.

У наступному турі "Барселона" 2. жовтня зіграє на виїзді з "Сельтою".
"Спортінг", що зазнав третьої поразки поспіль, вдень раніше зіграє на виїзді з "Депортіво".