"Барселона" зазнала третьої поспіль поразки в чемпіонаті Іспанії

17 квітня 2016, 23:23

Каталонці поступилися "Валенсії" і дозволили "Атлетіко" і "Реалу" себе наздогнати

Фото AFP

Фото AFP

У центральному матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії лідер турнірної таблиці "Барселона" на домашньому стадіоні зазнала поразки від "Валенсії".

"Кажани" завдяки автоголу Івана Ракітіча і точному удару Санті Міни пішли на перерву з перемогою 2:0. Після перерви каталонці кинули всі сили в атаку, що вилилося в ювілейний гол Ліонеля Мессі, проте на більше підопічних Луїса Енріке не вистачило.

Таким чином, каталонці дозволили "Атлетіко" зрівнятися з собою за очками, а "Реал" тепер відстає всього на одне очко.

Ця поразка стала для "Барселони" третьою поспіль у чемпіонаті Іспанії. До цього можна додати невдачі в Лізі чемпіонів, де "синьо-гранатові" поступилися "Атлетіко" і вилетіли на стадії 1/4.

"Барселона" – "Валенсія" – 1:2

Голи: Мессі (63) – Ракітіч (26, аг), Санті Міна (45)

"Барселона": Браво, Суарес, Піке, Альба, Маскерано, Серджі Роберто, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Неймар, Мессі.

"Валенсія: Дієго Алвес, Абденнур, Сікейра, Барраган, Мустафі, Парехо, Хаві Фуего, Андре Гомеш, Перес (Жоау Канселу, 74), Родріго (Гайя, 88), Санті Міна (Пако Алькасер, 60).

Попередження: Барраган (15), Піке (35), Суарес (40), Парехо (51), Андре Гомеш (68), Неймар (86).