"Баварію" засмутив наймолодший автор голу в чемпіонаті Німеччини: дивіться, як це було

6 червня, 21:16

Олена Павлова Олена Павлова

А Роберт Левандовський встановив особистий рекорд по м'ячам за сезон

Матч 30 туру німецької Бундесліги "Байєр" – "Баварія", який завершився перемогою мюнхенців з рахунком 4: 2, виявився багатим не тільки на голи, але і на рекорди. Так, півзахисник леверкузенського команди Флоріан Вірц став наймолодшим автором гола в історії чемпіонату Німеччини.

Юний футболіст вийшов на поле на заміну на початку другого тайму і допоміг "фармацевтам" уникнути розгрому, вразивши ворота Мануеля Нойєра на 89-й хвилині зустрічі за рахунку 1: 4. Удар по воротах "Баварії" зробив Вірца наймолодшим автором гола в історії Бундесліги. На момент взяття воріт йому було 17 років 1 місяць і 3 дні.

Флоріан Вірц/Фото Bayer 04 Leverkusen

У списку наймолодших бомбардирів чемпіонату Німеччини Вірц випередив півзахисника "Вердера" Нурі Шахіна (17 років 2 місяці і 21 день), хавбека "ПСЖ" Юліана Дракслера (17 років 6 місяців і 12 днів), нападника "Лейпцига" Тімо Вернера (17 років 6 місяців і 16 днів) і вінгера "Боруссії" Дортмунд Крістіана Пулішіча (17 років 6 місяців і 30 днів).

Також в цьому матчі "Баварія" встановила новий рекорд Бундесліги за забитими голами. Вона стала першою командою, що забила 90 голів у перших 30 матчах сезону. Різниця м'ячів мюнхенців в сезоні – 90:30. Після 30 турів "Байєр", набравши 56 очок, посідає п'яте місце в турнірній таблиці. "Баварія" (70) лідирує в чемпіонаті Німеччини.

А нападник "Баварії" Роберт Левандовський встановив особистий рекорд по голам за сезон. М'яч у ворота команди з Леверкузена став для поляка вже 44-м у всіх турнірах.