"Битва гігантів в Харкові": відеоанонс суперматчу "Шахтар" – "Динамо"

29 жовтня 2018, 17:31

Промовідео майбутнього "Українського класико", яке відбудеться 3 листопада

Матч "Шахтар" - "Динамо" пройде 3 листопада

Матч "Шахтар" - "Динамо" пройде 3 листопада

Усуботу, 3 листопадавідбудеться останнєв 2018 році"українськекласико"-матчнашихграндів"Шахтаря"і"Динамо".ПоєдинокпройдевХарковінастадіоні"Металіст"врамках14туруПрем'єр-ліги.Початокматчу-о 17:00,напередоднімиписали,що продаж квитків на битву лідерів ЧУ вже стартував, ціна "тікетів" – від 40 грн.

Наофіційномуканалі"Шахтаря"вYouTubeз'явивсяпромо-роликматчу."СуперматчвХаркові.Битвагігантів "Шахтар" - "Динамо",-підписановідео

Реклама

.

До речі, частина грошей, отриманих від реалізації квитків на матч "Шахтар" – "Динамо",будеспрямовананапокупкуустаткуваннядляХарківськоїобласноїдитячоїлікарні№1:зкожногоквитка5гривеньпіденалікуваннядітей.

"Шахтар" – "Динамо": прогноз букмекерів. Експерти вважають "гірників" фаворитами зустрічі. Так, коефіцієнт на перемогу "Шахтаря" становить 1.72, тоді як на перемогу київського клубу можна зробити ставку з коефіцієнтом 5.00, а на нічию – 3.70. Також букмекери прогнозують невелику кількість забитих м'ячів: котирування на "менше 2,5 голів" дорівнює 1.78, а на "більше 2,5 голів" – 2.40.

Реклама

Відзначимо,щонапередодніматчуз'явилисянезвичайніпостерипоєдинку,наякихзображенінаставникикомандПаулуФонсекаіОлександрХацкевич,втакомужстилі,якпередбоямивUFC.

0001_109

Новий додаток перед матчем "Шахтар" – "Динамо"

"Шахтар"напередодніматчуз"Динамо"оновивклубнийдодатокдлясмартфонів,що працюютьнаIOS.Про нововведення,якітепердоступнідляуболівальників,розповівITдиректор"Шахтаря"ДмитроТепляков:"Основненововведення-синхронізаціязофіційнимсайтомклубу.Тепервсі збереженівпрофіліквиткинаігри "Шахтаря" будутьдоступніяквдодатку,такінаshakhtar.com,щополегшитьжиттянашихуболівальників-користувачівсмартфонів".

ТакожТепляковподіливсяподальшимипланамищодо поліпшенняпрограми:"Всітоп-клубирозуміють,що програма немаєобмежуватисяопцієюпокупкиквитків.Томумипрацюємонаднаступнимоновленням,яке,швидше за все,вийдевновомуроці.Відповідаючитрендам,постараємосявпровадитиунікальнийконтент,пов'язанийз"Шахтарем",поліпшитисервіс, що надається,тобтозробитидодатокцікавимне тількидлятих,хтовідвідуєстадіон,а йдлявболівальниківповсійУкраїніісвіту".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти