Боротьба до останньої хвилини: огляд матчу "Зоря" – "Львів"

24 квітня 2019, 20:06

Вольова перемога на доданих хвилинах другого тайму вивела "Зорю" на четверте місце в таблиці Прем'єр-ліги

У середу "Зоря" обіграла ФК "Львів" з рахунком 2: 1 у 25 турі чемпіонату України з футболу. Пропустивши гол у першому таймі, команда Юрія Вернидуба змогла у другому забити двічі, причому переможний гол влетів у сітку воріт львів'ян на доданих хвилинах. Гості вийшли вперед зусиллями Бруно, а в складі господарів голи забивали Будковський і Караваєв.

Огляд матчу "Зоря" – "Львів" – 2: 1

"Зоря" – "Львів" – 2: 1 (0: 1)

Голи: Будковський (56), Караваєв (90 + 1) – Бруно (42)

Жовті картки: Чеберко (16), Кочергін (77), Шевченко (90 + 5) – Воронін (49), Мартан (64)

Онлайн вечора боксу в Броварах: бої Дениса Берінчика і Макса Бурсака

"Зоря": 30. Микита Шевченко, 15. Віталій Вернидуб, 98. Євген Чеберко, 14. Богдан Михайличенко, 77. Ігор Чайковський, 99. Леван Арвеладзе, 19. Максим Лунєв (22. Владислав Кабаєв, 46), 20. Олександр Караваєв (К), 10. Дмитро Хомченовський (7. Владислав Кочергін, 71), 28. Артем Громов (17. Богдан Ледньов, 46), 11. Філіп Будковський.

ПФК "Львів": 31. Богдан Сарнавський, 32. Вісенте, 67. Вадим Парамонов, 77. Сергій Воронін, 3. Володимир Адамюк, 33. Сергій Борзенко (К), 96. Сабіно (97. Шина, 59), 74. Мартан, 16. Альваро (6. Педро, 51), 9. Бруно.

Відзначимо, що в середу також проходить "українське класико": онлайн "Динамо" – "Шахтар" доступний на нашому сайті.