"Боруссія" громить "Байєр": Ярмоленко сидів на лавці для запасних

21 квітня 2018, 21:54

Марко Ройс не забив пенальті в першому таймі, але оформив дубль у другому

"Боруссія" розгромила "Байєр" <

У центральному матчі 31 туру чемпіонату Німеччини дортмундська "Боруссія" розгромила "Байєр". Поєдинок пройшов в суботу в Дортмунді, де господарі перемогли з рахунком 4: 0 під наглядом 81 тисячі глядачів! Цей результат дозволив команді Петера Штегера вийти на чисте третє місце в турнірній таблиці Бундесліги.

У переможців дублем відзначився Марко Ройс (55-а і 79-а хвилини), також м'ячі забили Джейдон Санчо (13) і Максиміліан Філіп (63). Ройс також не зміг забити пенальті на 37-й хвилині.

Український атакуючий півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко, який не грав тривалий час через травму ноги, в цьому матчі потрапив в заявку, але всі 90 хвилин провів на лавці для запасних. В останній раз Ярмоленко виходив на поле 27 січня – на заміну в поєдинку проти "Фрайбурга" (2: 2
).

"Боруссія"набрала54очкиівийшланачисте третємісцевтаблицічемпіонатуНімеччини,обійшовшичетвертий"Байєр"натриочки.КомандазДортмундавідстаєнаоднеочковід"Шальке",алеуЄвгенаКоноплянкитакомпаніїщеєгравзапасі.
Нагадаємо,щовсуботувІспаніїпройдефіналКубка"Барселона" – "Севілья": дивитися матч можнанасупутниковихканалах,наукраїнськомуТБпоєдинокне покажуть.