Драма після дощу: українець Шахов у матчі чемпіонату Італії з трьома вилученнями зіграв з "Лечче" внічию

25 листопада, 20:07

Перенесений через зливу з неділі на понеділок поєдинок вийшов украй бойовим

Багатим на події вийшов перенесений з учорашнього вечора матч італійської Серії А між "Лечче" і "Кальярі". Як ми писали, зустріч відклали через сильний дощ. Український півзахисник Євген Шахов, внесений до стартового складу в неділю, очікувано отримав своє місце серед 11 гравців господарів і сьогодні.

Гості, що йдуть у верхній таблиці чемпіонату Італії, забили м'яч двічі поспіль – 0:2. Перший з них – з 11-метрового. Але в останній чверті матчу "Лечче" зумів все перевернути з ніг на голову. Щоправда, було це вже після відходу з поля Шахова на 69-й хвилині. На 81-й захисник "Кальярі" Каччіаторе привіз у свої ворота пенальті, отримавши ще й червону картку. Через чотири хвилини пішов обмін вилученнями. У підсумку господарі вирвали нічию в доданий арбітром час.

-

Проте, "Кальярі" набрав 25 очок і піднявся на четверте місце, обійшовши "Рому". "Лечче" ж з 11 балами залишився на 17-й позиції.

"Лечче" – "Кальярі" 2:2

Каштру: "Коли футбольний матч вирішується в таких ситуаціях – це складно"

Голи: Лападула, 83 (пен.); Кальдероні, 90+1 – Жоау Педру, 30 (пен.); Наїнгголан, 67

"Лечче": Габріель, Россеттіні (Меккарьелло, 57), Рісполі (Дубіцкас, 88), Лучоні, Кальдероні, Табанеллі, Петріччоне, Панайотіс Тахцидіс, Шахов (Фаріас, 69), Лападула, Ла Мантія.

"Кальярі": Ольсен, Пізакане, Каччіаторе, Лікоянніс, Клаван, Рог (Маттьєлло, 87), Нандес, Чигарині, Наінгголан (Біттенкур, 87), Жоао Педро, Симеона (Іоніце, 76).

Вилучення: Лападула (85) – Каччіаторе (81), Ольсен (85).