Фред дебютував за "МЮ", але не допоміг команді уникнути розгромної поразки від "Ліверпуля"

29 липня 2018, 11:04

Голи та кращі моменти матчу Міжнародного кубка чемпіонів

"Ліверпуль"переміг"МанчестерЮнайтед"вматчіМіжнародногокубкачемпіонів.ЗустрічвідбуласявЕнн-Арбор(Мічиган,США)настадіоні"Мічиган"ізавершиласязрозгромнимрахунком4:1на користьмерсисайдців.Ускладі"МЮ"дебютувавбразильськийпівзахисникФред.Нагадаємо, "МЮ" купив Фреда у "Шахтаря" ще до початку ЧС-2018.

Рахунок в матчі відкрив нападник "Ліверпуля" Садіо Мане на 28-й хвилині з пенальті. Через три хвилини рахунок зрівняв Андреас Перейра. У другому таймі клуб з Ліверпуля три рази вразив ворота манкуніанців. Голами відзначилися Деніел Старрідж, Олувасейі Ожо з пенальті, а також новачок команди Шердан Шакірі.

"Манчестер Юнайтед" – "Ліверпуль" – 4: 1
Голи: Перейра (31) – Мане (28, пен), Старрідж (66), Оджо (73, пен), Шакірі (82)

"Манчестер Юнайтед": Грант (Кастро, 46) – Дарміан, Смоллінг, Туанзебе (Боху, 81), Фосу-Менса – Еррера (Вільямс, 81), МакТоміней – Мітчелл (Чон, 72), Мата (Фред, 72), Перейра – Санчес (Гомеш, 82).

"Ліверпуль": Грабара (Келехер, 46) – Камачо (Груїчевої, 65), Ван Дейк (Гомес, 65), Клаван (Філліпс, 46), Морено (Джонс, 65) – Фабіньо (Робертсон, 65), Мілнер (Чірівелла , 65), Лаллана (Оджо, 46) – Салах (Вудберн, 46), Мане (Шакірі, 46), Соланкі (Старрідж, 65).

Наступний матч в рамках турніру "Манчестер Юнайтед" проведе з мадридським "Реалом" (1 серпня).

До речі, під час турніру в США стався комічний епізод, пов'язаний з грандом з Манчестера
Американський актор вболівав за "Манчестер Юнайтед" в формі "Манчестер Сіті"- НілПатрікХаррісвпершевідвідавфутбольнийматчіпереплутавкольорикоманд.