Команда Ярмоленка на межі зони вильоту: без українця Моурінью і компанія поставили на місце "Вест Гем"

24 червня, 08:00

Олена Павлова Олена Павлова

Ефектну крапку в матчі 31 туру поставив Гаррі Кейн

Не заладилося відновлення сезону в англійській Прем'єр-лізі у столичного "Вест Гема", за який виступає гравець збірної України Андрій Ярмоленко. У першому матчі після карантину лондонці програли в рідних стінах "Вулверхемптону" з рахунком 0:2, не показавши нічого цікавого в атаці, а тепер у 31 турі чемпіонату впали в боротьбі з "Тоттенгемом" також 0:2.

Долю зустрічі вирішили два голи "шпор" у другому таймі. На 64 хвилині після подачі з кутового від Ло Чельсо Томаш Соучек зрізав м'яч у власні ворота. А на 82 хвилині Сон Хин Мін вивів Гаррі Кейна на побачення з воротарем, і англійський форвард відправив м'яч у сітку з лінії штрафної.

Український вінгер "Вест Гема" Андрій Ярмоленко не потрапив до стартового складу своєї команди на цей виїзний матч. І навіть не вийшов на заміну, хоча "молотобойці" потребували посилення атаки. Відзначимо, що в теперішньому сезоні українець зіграв 16 матчів, в яких забив 3 голи і віддав одну передачу.

Жозе Моурінью залишає поле переможцем

Жозе Моурінью залишає поле переможцем / Фото: Reuters

"Вест Гем" після цієї поразки поки залишається на 17 місці, але вже завтра може опуститися до зони вильоту. А "Тоттенгем" піднявся на сьоме місце і наблизився до зони єврокубків.

Раніше ми повідомляли, що лідер збірної України Зінченко може стати одноклубником Ярмоленка. Британські ЗМІ називають Олександра ідеальним варіантом для "Вест Гема" на позицію лівого захисника і закликають лондонців придбати його у "Манчестер Сіті".