Звичайно, Холанд: дортмундська "Боруссія" забирає друге місце в чемпіонаті Німеччини у "Лейпцига"

20 червня, 18:28

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Підопічні Люсьєна Фавра відірвалися від найближчих конкурентів на шість очок

Чемпіонат Німеччини, який першим з топ-5 національних футбольних турнірів в Європі повернувся до життя, наближається до завершення сезону 2019/2020. У попередньому турі "Баварія" достроково оформила восьме чемпіонство поспіль, а сьогодні визначився володар срібних медалей. Наш сайт вів онлайн матчу "Лейпциг" – "Боруссія" Дортмунд.

Зустрічі останніх двох турів у Бундеслізі традиційно починають в один і той же час. Сьогодні о 16:30 стартували всі дев'ять поєдинків. Центральний пройшов в Лейпцигу, де місцева команда молодого тренера Юліана Нагельсманна приймала дортмундську "Боруссію".

Гра була досить рівною, але все вирішили дві зразково-показові контратаки гостей. На 30-й хвилині норвезький вундеркінд Ерлінг Холанд завершив красиву комбінацію партнерів ударом із близької відстані – 0:1.

У другому таймі господарі навіть зняли забивного нападника Тімо Вернера, у якого гра не пішла. Однак "Боруссія" зуміла не пропустити, а на третій доданій хвилині той-таки Холанд поставив крапку – 2:0. На цей раз габаритний форвард вдало відгукнувся на фланговий простріл.

Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 33-го туру чемпіонату Німеччини.