"Маріуполь" першим забив, але програв "Бордо" в Лізі Європи

9 серпня 2018, 21:56

Забивши швидкий гол в Одесі, "Маріуполь" пропустив у відповідь три м'ячі

Футболісти "Бордо" на виїзді обіграли "Маріуполь" з рахунком 3: 1. фото instagram.com/girondins

"Маріуполь" стартував у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи. У четвер команда Олександра Бабича в Одесі на стадіоні "Чорноморець" програла французькому "Бордо" з рахунком 1: 3. Матч-відповідь відбудеться в Бордо 16 серпня.

"Маріуполь" забив першим: на дев'ятій хвилині після розіграшу кутового Дмитро Мишнєв у падінні в дотик потужно пробив у нижній кут – 1: 0. Гості ще в першому таймі відповіли дублем Гаетана Лаборде, який забив два м'ячі за чотири хвилини. У другому таймі 18-річний півзахисник "Бордо" Орелін Чоемі встановив остаточний рахунок.

Нагадаємо, що в попередньому раунді "Маріуполь" за сумою двох матчів обіграв шведський "Юргорден". Перша зустріч команд в Стокгольмі завершилася нічиєю 1: 1, а в Одесі азовці вирвали перемогу з рахунком 2: 1 в додатковий час.

Також у четвер свій матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи проводить "Зоря". Дивитися матч "Зоря" – "Брага" можна на каналі 2 + 2.

До слова, про якість газону на стадіоні "Чорноморець", де проходив поєдинок "Маріуполь" – "Бордо". У мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано, як працівники стадіону фарбують траву в зелений колір. Через сильну спеку трава на арені вигоріла, тому має непрезентабельний вигляд.