Розклад і результати матчів Ліги Європи 8 листопада

8 листопада 2018, 22:51

"Динамо" приймає "Ренн", а "Ворскла" - "Карабах"

"Динамо" першим з двох українських клубів зіграє сьогодні в Лізі Європи. фото AFP

"Динамо" першим з двох українських клубів зіграє сьогодні в Лізі Європи. фото AFP

Сьогодні, 8 листопада, в Лізі Європи – час четвертого туру групового раунду. Всі матчі традиційно розбиті на два тимчасових відрізка – початок о 19:55 та о 22:00. Є два винятки з правила – о 17:50 почнуть свої ігри "Фенербахче" з "Андерлехтом" і "Астана" з "Яблонцем". Від матчу в Казахстані, можливо, буде залежати, з яким настроєм в Києві вийдуть на поле їх одногрупники – "Динамо" і "Ренн", онлайн трансляцію матчу між якими ми проведемо.

А після киян у гру вступить "Ворскла", якій потрібно закріпити успіх, здобутий в Баку – перемога над "Карабахом".

Розклад матчів Ліги Європи 8 жовтня:

Реклама

Група D. 17:50. "Фенербахче" (Туреччина) – "Андерлехт" (Бельгія) – 2: 0

Група K. 17:50. "Астана" (Казахстан) – "Яблуниця" (Чехія) – 2: 1

Група G. 19:55. "Спартак" М (Росія) – "Рейнджерс" (Шотландія) – 4: 3

Група G. 19:55. "Рапід" (Австрія) – "Вільярреал" (Іспанія) – 0: 0

Реклама

Група H. 19:55. "Аполлон" (Кіпр) – "Айнтрахт" Ф (Німеччина) – 2: 3

Група H. 19:55. "Лаціо" (Італія) – "Марсель" (Франція) – 2: 1

Група I. 19:55. "Мальме" (Швеція) – "Сарпсборг" (Норвегія) – 1: 1

Група I. 19:55. "Генк" (Бельгія) – "Бешикташ" (Туреччина) – 1: 1

Реклама

Група J. 19:55. "Краснодар" (Росія) – "Стандард" (Бельгія) – 2: 1

Група J. 19:55. "Акхісарспор" (Туреччина) – "Севілья" (Іспанія) – 2: 3

Група K. 19:55. "Динамо" (Україна) – "Ренн" (Франція) – 3: 1

Група L. 19:55. БАТЕ (Білорусь) – "Челсі" (Англія) – 0: 1

Група L. 19:55. "Віді" (Угорщина) – ПАОК (Греція) – 1: 0

Група A. 22:00. "Байєр" (Німеччина) – "Цюріх" (Швейцарія).

Група A. 22:00. "Лудогорець" (Болгарія) – АЕК (Кіпр).

Група B. 22:00. "Русенборг" (Норвегія) – "Ред Булл Зальцбург" (Австрія).

Група B. 22:00. "Селтік" (Шотландія) – "РБ Лейцпіг" (Німеччина).

Група C. 22:00. "Славія" (Чехія) – "Копенгаген" (Данія).

Група C. 22:00. "Бордо" (Франція) – "Зеніт" (Росія).

Група D. 22:00. "Динамо" З (Хорватія) – "Спартак" Т (Словаччина).

Група E. 22:00. "Ворскла" (Україна) – "Карабах" (Азербайджан).

Група E. 22:00. "Арсенал" (Англія) – "Спортинг" (Португалія).

Група F. 22:00. "Бетіс" (Іспанія) – "Мілан" (Італія).

Група F. 22:00. "Олімпіакос" (Греція) – "Дюделанж" (Люксембург).

Напередодні стало відомо, про що думає перед грою головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич.

Ще раніше визначилися арбітри матчів "Динамо" – "Ренн" і "Ворскла" – "Карабах".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти