"Реал" обіграв "Кордову": Роналду отримав червону картку

24 січня 2015, 20:01

Футболісти мадридського клубу на останніх хвилинах вирвали перемогу в матчі чемпіонату Іспанії з "Кордовою"

Кріштіану Роналду був видалений на 82

Футболістимадридського "Реала"наостанніх хвилинахвирвали перемогув матчі чемпіонатуІспанії з "Кордовою".

ЗустрічвКордовізавершилася з рахунком2: 1 накористь гостей.Господарівідкрили рахунок вжена3-йхвилині -зпенальті відзначивсяНабільГілас."Реал" відігравсясиламиКарімаБенземана 27хвилині.Нападник "Реала" КріштіануРоналдуна 82хвилиніматчу отримавпряму червону картку.

За трихвилини до кінцяосновногочасуарбітрзрівняв складикоманд:за другий"гірчичник"з поля був видаленийФедеКартабія, який зіграврукоюу своєму штрафному майданчику, амадридціздобули правонапенальті, який реалізувавГаретБейл(89).

"Реал"з48 очкамийденапершому місцівчемпіонаті, а "Кордоба" – 14-а(18очок).