Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Крах для "Динамо" та інші матчі останнього туру Ліги Європи

13 грудня 2019, 00:10

Все про поєдинки шостого туру групового етапу Ліги Європи - розклад трансляцій, оперативні результати і турнірна таблиця

/ Фото: UEFA.com

У четвер, 12 грудня, відбудуться матчі шостого туру групового етапу Ліги Європи. Нижче – розклад і час початку всіх матчів, список трансляції, результати ігор та актуальна турнірна таблиця.

Читайте також: Інтриги останнього туру єврокубків – що потрібно "Динамо" для виходу в плей-офф

Група А

  • 19:55 АПОЕЛ – "Севілья" – Oll.tv
  • 19:55 "Карабах" – "Дюделанж" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 СЕВІЛЬЯ 5 5 0 0 14-2 15
2 АПОЕЛ 5 2 1 2 9-8 7
3 КАРАБАХ 5 1 1 3 7-10 4
4 ДЮДЕЛАНЖ5 1 0 4 7-17 3

Реклама

Група В

N Команда І В Н П М О
1 КОПЕНГАГЕН5 2 3 0 5-3 9
2 МАЛЬМЕ 5 2 2 1 7-6 8
3 ДИНАМО К 5 1 3 1 6-6 6
4 ЛУГАНО5 0 2 3 1-4 2

Група С

  • 19:55 "Базель" – "Трабзонспор" – Oll.tv
  • 19:55 "Хетафе" – "Краснодар" – Oll.tv
N команда І В Н П М Про
1 БАЗЕЛЬ 5 3 1 1 10-4 10
2 Хетафе 5 3 0 2 5-4 9
3 КРАСНОДАР 5 3 0 2 7-8 9
4 Трабзонспор 5 0 1 4 3-9 1

Група D

  • 19:55 ЛАСК – "Спортінг"
  • 19:55 ПСВ – "Русенборг" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 СПОРТІНГ 5 4 0 1 11-4 12
2 ЛАСК 5 3 1 1 8-4 10
3 ПСВ 5 2 1 2 8-11 7
4 РУСЕНБОРГ5 0 0 5 2-10 0

Група Е

  • 19:55 "Ренн" – "Лаціо" – Oll.tv
  • 19:55 ЧФР Клуж – "Селтік" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 СЕЛТІК 5 4 1 0 10-4 13
2 ЧФР 5 3 0 2 4-4 9
3 ЛАЦІО 5 2 0 3 6-7 6
4 РЕНН 5 0 1 4 3-8 1

Реклама

Група F

  • 19:55 "Айнтрахт" – "Віторія Гімарайнш" – Oll.tv
  • 19:55 "Стандард" – "Арсенал" – Футбол 2 – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 АРСЕНАЛ 5 3 1 1 12-5 10
2 АЙНТРАХТ5 3 0 2 6-7 9
3 СТАНДАРД 5 2 1 2 6-8 7
4 ГІМАРАЙНШ5 0 2 3 4-8 2

Група G

  • 22:00 "Порту" – "Фейєноорд" – Oll.tv
  • 22:00 "Рейнджерс" – "Янг Бойз" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 РЕЙНДЖЕРС 5 2 2 1 7-5 8
2 ПОРТУ 5 2 1 2 5-7 7
3 ЯНГ БОЙЗ 5 2 1 2 7-6 7
4 ФЕЙЄНООРД5 1 2 2 5-6 5

Група Н

  • 22:00 "Еспаньол" – ЦСКА – Oll.tv
  • 22:00 "Лудогорець" – "Ференцварош" – Футбол 2, Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 ЕСПАНЬОЛ5 3 2 0 12-3 11
2 ЛУДОГОРЕЦЬ5 2 1 2 9-9 7
3 ФЕРЕНЦВАРОШ5 1 3 1 4-6 6
4 ЦСКА 5 0 2 3 2-9 2

Група I

  • 22:00 "Вольфсбург" – "Сент-Етьєн" – Oll.tv
  • 22:00 "Гент" – "Олександрія" – Футбол 1, Oll.tv
    Букмекери: 1.30 – 5.00 – 12.50
N Команда І В Н П М О
1 ГЕНТ 5 2 3 0 9-6 9
2 ВОЛЬФСБУРГ 5 2 2 1 8-7 8
3 СЕНТ-ЕТЬЄН 5 0 4 1 6-7 4
4 ОЛЕКСАНДРІЯ 5 0 3 2 5-8 3

Реклама

Група J

  • 22:00 "Боруссія" М – "Бешикташ" – Oll.tv
  • 22:00 "Рома" – "Вольфсбергер" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 БОРУССІЯ М 5 2 2 1 5-7 8
2 РОМА 5 2 2 1 10-4 8
3 ІСТАНБУЛ Б 5 2 1 2 5-8 7
4 ВОЛЬФСБЕРГЕР5 1 1 3 5-6 4

Група К

  • 22:00 "Слован" Братислава – "Брага" – Oll.tv
  • 22:00 "Вулвергемптон" – "Бешикташ" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 БРАГА 5 3 2 0 11-7 11
2 ВУЛВЕРГЕМПТОН 5 3 1 1 7-5 10
3 СЛОВАН5 1 1 3 8-9 4
4 БЕШИКТАШ5 1 0 4 6-11 3

Група L

  • 22:00 "Манчестер Юнайтед" – АЗ Алкмар – Oll.tv
  • 22:00 "Партизан" – "Астана" – Oll.tv
N Команда І В Н П М О
1 МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 5 3 1 1 6-2 10
2 АЗ АЛКМАР5 2 3 0 15-4 9
3 ПАРТИЗАН 5 1 2 2 6-9 5
4 АСТАНА 5 1 0 4 3-15 3

Донецький "Шахтар" програв "Аталанті" і продовжить сезон в Лізі Європи. "Гірники" при жеребкуванні 1/16 фіналу будуть не сіяними. Що чекає "Шахтар" в Лізі Європи і коли жеребкування, читайте в нашому матеріалі.

Всі подробиці в спецтемі Наші в Лізі Європи

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...