Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Збірна України дізналася суперників по відбору на Євро-2020 серед 19-річних

6 грудня 2018, 14:43

Міні-турнір за участю української команди пройде в листопаді наступного року в Швеції

Фото uefa.com

Фото uefa.com

Відбулося жеребкуваннявідбірковогораундучемпіонатуЄвропи-2019/20середюнаківдо19років,вякій взялиучасть52з54учасників.Фінальнастадіявідбудетьсявлипні2020року вПівнічнійІрландіїібудеслужитивідборомнамолодіжнийчемпіонатсвіту-2020.ЗбірнаУкраїнипотрапилавгрупу9,деїмпротистоятимутьШвеція,СловеніятаЕстонія.Нагадаємо,щозбірнаУкраїнисеред19-річнихвийшлавеліт-раунд Євро-2019.

Двінайсильнішікомандикожноїгрупиінайкращазі збірних,що зайняли третімісця(за результатамизустрічейздвомалідерамисвоєїгрупи),вийдутьвелітнийраунд.Матчіцієїстадіївідбудутьсянавесні2020го,коливборотьбувступитьПортугалія.

Переможцісемигрупелітногораундупроб'ютьсяу фінальнустадію,якапройдевлипнівПівнічнійІрландії.

ЖеребкуваннявідбірковогораундуЧЄ-2019/20середюнаківдо19років:

Група 1 (13-19 листопада): Туреччина*, Болгарія, Чорногорія, Вірменія

Група 2 (8-14 жовтня): Іспанія, Сербія*, Румунія, Литва

Група 3 (9-15 жовтня): Німеччина, Шотландія*, Білорусь, Андорра

Реклама

Група 4 (13-19 листопада): Греція, Бельгія*, Ісландія, Косово

Група 5 (13-19 листопада): Росія, Польща, Уельс*, Косово

Група 6 (13-19 листопада): Італія*, Словаччина, Кіпр, Мальта

Група 7 (9-15 жовтня): Чехія*, Норвегія, Азербайджан, Сан-Марино

В тренді
"Шахтар" стартує в Лізі Європи: чим два місяці без офіційних ігор жила команда

Група 8 (13-19 листопада): Франція, Данія*, Фінляндія, Фарерські острови

Група 9 (13-19 листопада): Україна, Швеція*, Словенія, Естонія

Реклама

Група 10 (13-19 листопада): Австрія*, Ірландія, Швейцарія, Гібралтар

Група 11 (13-19 листопада): Англія, Боснія і Герцеговина, Македонія*, Люксембург

Група 12 (8-14 жовтня): Нідерланди, Ізраїль, Латвія*, Молдова

Група 13 (9-15 жовтня): Хорватія, Грузія, Угорщина*, Казахстан

Всіматчікожноїзгрупміні-турнірупройдутьнатериторіїкоманди,позначеноїзірочкою.

Додамо,що,згідно з рішеннямВиконавчогокомітетуУЄФАтаробочоїгрупиз надзвичайних ситуацій,такізбірнірозводятьсяприжеребкуванніпо різних групах:РосіяіУкраїна,ІспаніяіГібралтар,СербіяіКосово,БосніяіГерцеговинатаКосово,АзербайджаніВірменія.

Раніше ми писали, що збірнаУкраїнивлистопадіпочнепідготовкудо чемпіонатусвіту. КомандаU-20зіграєспарингизАзербайджаноміПольщею.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...