"Шахтар" всуху обіграв п'яту команду Македонії: дивитися відео голів

5 лютого, 12:46

"Гірники" виграли перший з двох запланованих на сьогодні спарингів

Донецький "Шахтар" здобув першу перемогу на другому тренувальному зборі в Туреччині. Підопічні Луїша Каштру обіграли клуб "Македонія Герче Петров" з Північної Македонії. Рахунок в матчі вже на 13-й хвилині відкрив Тете, а перед самою перервою його подвоїв Фернандо. У другому таймі команди не відзначилися забитими голами.

"Шахтар" – "Македонія ДП" – 2:0
Голи: Тете (13), Фернандо (44)

"Шахтар": Криськів (Шевченко, 46), Трубін (Дентіньо, 46, Вакула, 60), Бондар В. (Муравський, 77), Бутко, Хочолава, Бондаренко, Маркос Антоніо, Тете, Фернандо (Сікан, 46), Сіпріано, Коноплянка (Веллінгтон Нем, 57)

"Бенфіка" – "Шахтар": огляд матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

Зазначимо, що сьогодні "Шахтар" проведе ще один спаринг. О 16:00 розпочнеться контрольний поєдинок проти данського "Сеннерйюска".

В цілому в Белеку команда зіграє чотири матчі:

• 5 лютого, 10:30. "Македонія ДП" – 2:0
  • 5 лютого, 16:00. "Сеннерйюск" (11-те місце чемпіонату Данії)
  • 8 лютого, 16:00. "Олімпія" (лідер чемпіонату Словенії)
  • 9 лютого, 09:00. "Вентспілс" (3-тє місце чемпіонату Латвії)

Нагадаємо, що напередодні "Шахтар" оприлюднив заявку на Лігу Європи. Уже 20 лютого "гірники" відновлять євросезон матчем проти "Бенфіки". Поза заявкою залишилися Богдан Бутко, Віта, Веллінгтон Нем, а також Владислав Вакула і Ігор Кирюханцев.