"Шапекоенсе" обіграв "Атлетіко Насьональ" в першому матчі Суперкубка Південної Америки

5 квітня 2017, 10:24

Перед попереднім матчем цих команд відбулася страшна авіакатастрофа "Шапекоенсе" обіграв "Атлетіко Насьональ" в першому матчі Суперкубка Південної Америки

Футболісти бразильського клубу "Шапекоенсе" здобули перемогу в першому матчі Суперкубка Південної Америки, обігравши вдома "Атлетіко Насьональ" з Колумбії.

Зустріч, що пройшла в Шапеко, завершилася перемогою господарів поля з рахунком – 2: 1. Голами відзначилися Рейналдо (на 24-й хвилині з пенальті) і Отава Луїс (74). У гостей на 59-й хвилині м'яч забив Макнеллі Торрес.

На 71-й хвилині гри глядачі матчу запалили екрани своїх мобільних телефонів і проскандували "Вперед, Шапе!" (Vamos, vamos Chape) в пам'ять про жертв авіакатастрофи, яка забрала життя більшості гравців і членів тренерського штабу бразильської команди.

Авіакатастрофа сталася 29 листопада 2016 року неподалік від колумбійського міста Медельїн. На борту літака знаходилися 77 осіб: дев'ять членів екіпажу і 68 пасажирів, включаючи гравців і персонал "Шапекоенсе", що летіли на першу зустріч фіналу Південноамериканського кубка проти "Атлетіко Насьональ". В авіакатастрофі вижили шість людей, з яких троє є гравцями "Шапекоенсе": Алан Рушель, Джексон Фольман і Хеліо Сампьер Нето.

Матч-відповідь Суперкубка пройде 10 травня в Медельїні.

Нагадаємо, що "Атлетіко Насьональ" в 2016 році виграв Кубок Лібертадорес, а потім дійшов до фіналу Південноамериканського кубка, де повинен був зіграти з "Шапекоенсе". Після авікатастрофи "Атлетіко Насьональ" прийняв рішення без боротьби віддати трофей бразильській команді.

Чемпіонат України відновився: розклад, результати, трансляції 24 туру