Швеція розгромила Мальту у відборі на Євро-2020

8 червня 2019, 10:24

Голи і кращі моменти відбіркового матчу на чемпіонат Європи 2020 року

Збірна Швеції розгромила команду Мальти в матчі третього туру відбіркового турніру за право поїхати на чемпіонат Європи 2020 року. Початок розгрому вже на 2 хвилині поклав Робін Квайсон, а після перерви його підтримали Віктор Классон і Александер Ісак.

Україна – Сербія – 5:0: відео голів матчу

Швеція – Мальта – 3:0
Голи: Квайсон (2), Классон (50), Ісак (81)

Швеція: Ольсен, Люстіг, Янссон, Хеландер, Аугустінссон, Ольссон, Классон, Екдаль (Ларссон, 77), Форсберг, Квайсон (Гвидетті, 85), Берг (Ісак, 69).

Мальта: Бонелло, Мускат, Борг (Апап, 80), Аджіус, Корбалан, Гембін, Греч (Фенек, 64), Мускат, Еффіонг, Монтебелло (Нвоко, 71), Мбонг.

6 ФАРЕРИ30033-100

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.