Сусідська допомога по-мадридськи: "Атлетіко" відібрав очки у "Барселони" на користь "Реала"

1 липня, 07:54

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Мессі прорвало, але це не допомогло каталонцям здобути перемогу

У центральному матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" і "Атлетіко" не виявили переможця – матч завершився бойовою нічиєю 2:2. Команди видали справжній трилер з трьома пенальті і драму для Дієго Кости. Атмосферу суперматчу тільки псували порожні трибуни "Камп Ноу".

Вже на 11-хвилині зустрічі Дієго в найкращих традиціях Ібрагіма Каргбо зрізав м'яч у власні ворота після подачі кутового. Правда, бельгієць зробив це головою, а іспанець примудрився переправити м'яч у сітку чоловічим причандалом.

Шанс реабілітуватися Коста отримав на 19-й хвилині, коли його команда заробила право на пенальті. Форвард підійшов до точки, але переграти кіпера "Барселони" Марка-Андре тер Штегена не зумів. Проте головний арбітр зустрічі Алехандро Ернандес призначив повторний 11-метровий, бо німецький воротар вийшов за лінію до удару. Тепер до точки підійшов Сауль, і його удар виявився результативним.

Дієго Коста. Фото: REUTERS/Albert Gea

На початку другого тайму вже Барселона заробила пенальті, який зголосився пробивати Ліонель Мессі. Після "сухої" триматчевої серії аргентинець зістриг своє довге волосся, і нова зачіска принесла йому удачу – Ліонель ударом а-ля Мілевський на ЧС-2006 пробив по центру воріт.

Лионель Мессі. Фото: REUTERS/Albert Gea

Але на цьому інтрига в матчі не закінчилася. На 62-й хвилині зустрічі арбітр знову вказав на 11-метрову позначку. Цього разу пробивати відразу довірили Саулю. Цього разу тер Штеген вгадав кут і навіть торкнувся м'яча, але врятувати ворота не зумів.

"Барселона" втрачає очки втрете за останні п'ять матчів й істотно знижує свої шанси в боротьбі за золоті медалі. На цей момент "Реал" випереджає каталонців на один бал і має матч у запасі.

"Барселона" – "Атлетіко" – 2:2
Голи: Дієго Коста (11, аг), Мессі (50, пен) – Сауль (19, пен, 62, пен)

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба, Ракитич (Серджі Роберто, 63), Бускетс (Фаті, 85), Пуч, Відаль (Грізманн, 90), Суарес, Мессі.

"Атлетіко": Облак, Феліпе, Хіменес, Ар'яс, Лоді, Сауль, Феррейра Карраско (Лемар, 85), Льоренте (Жоау Фелікс, 69), Томас, Корреа (Вітоло, 84), Дієго Коста (Мората, 76).

Попередження: тер Штеген (17), Піке (18), Сауль (35), Феліпе (51), Мессі (61), Дієго Коста (75), Феррейра Карраско (80), Лемар (90).