Топ-5 несподіваних розв'язок фіналів Ліги чемпіонів

26 травня 2014, 10:37

Литвиненко Ігор Литвиненко Ігор

Програючи до 93-ї хвилини, "Реал" розчавив "Атлетіко" - 4:1! Інші неймовірні розв'язки фіналів

Серхіо Рамос зрівнює рахунок і переводить фінал ЛЧ 2013/14 в овертайм. фото AFP

13 червня 1956
Реал – Реймс 4:3
Ді Стефано, 14, ріал, 30, 79, Маркітос, 67 – Леблон, 6, Темпл, 10, Ідальго, 62
Фінал першого в історії розіграшу Кубку європейських чемпіонів. Тоді "Реал" в Парижі обіграв французький "Реймс", відіграючись двічі, причому поступаючись по ходу в два м'ячі. У наступні чотири роки "Реал" незмінно повторював успіх першого розіграшу, піднімаючи кубок європейських чемпіонів.

15 травня 1974
Баварія – Атлетіко 1:1
Шварценбек, 119 – Арагонес, 114

Перегравання:
Баварія – Атлетіко 4:0
Хенесс, 28, 83, Мюллер, 58, 71

Це був перший тріумф німецьких клубів на клубному рівні. Цей фінал став єдиним в історії Ліги чемпіонів (КЕЧ), який був переграний. Причому перевести справу в другу гру мюнхенцям вдалося за хвилину до фінального свистка.

П'ять голів з вилученням: "Шахтар" обіграв "Динамо" в останньому українському "класико" сезону

26 травня 1999
МЮ – Баварія 2:1
Шерінгем, 90 +1, Сольскьяєр, 90 +3 – Баслер, 6
Легендарний фінал ЛЧ, після якого весь світ побачив сльози захисника "Баварії" Куффура. Той сезон став для "МЮ" найуспішнішим в історії – крім перемоги в ЛЧ, підопічні Фергюсона виграли чемпіонат і Кубок Англії.

25 травня 2005
Ліверпуль – Мілан 3:3 (3:2 пен)
Джеррард, 54, Шміцер, 56, Алонсо, 60 – Мальдіні, 1, Креспо, 39, 44
0:3 після першого тайму, гімн від фанів у перерві, неймовірний камбек і промах у серії пенальті міланіста Шевченко. Ця перемога стала для "Ліверпуля" п'ятою в ЛЧ і принесла мерсесайдцям кубок назавжди.

19 травня 2012
Челсі – Баварія 1:1 (4:3 пен)
Дрогба, 88 – Мюллер, 83
У тому сезоні всьому світу стало відомо поняття "Лондонський автобус", а "аристократи", які прийшли на зміну вже в плей-офф ЛЧ Віллаш-Боаша на Ді Маттео, змогли вперше в історії виграти найпрестижніший кубок на клубному рівні.