Україна програла Іспанії і втратила шанси на вихід на ЧС-2020

2 лютого, 23:43

Наша команда програла другий матч поспіль і не підніметься вище третього місця в групі

/ Фото: ФФУ

Збірна України з футзалу програла лідеру рейтингу УЄФА Іспанії у другому матчі відбіркового турніру на чемпіонат світу-2020. Наша команда пропустила вже на першій хвилині від Ортіса, а перед самою перервою Лосано збільшив перевагу іспанців. У другому таймі Малишка скоротив відставання, але все той же Лосано знову вразив наші ворота і встановив остаточний рахунок 3:1 на користь Іспанії.

Україна – Іспанія – 1:3
Голи: Малишка (32) – Ортіс (1), Лосано (19, 33)

Після двох турів Україна має нуль очок в турнірній таблиці, стільки ж у Франції, яка сьогодні раніше програла Сербії 2:4. Лідирують у групі серби і іспанці – у них по шість очок. Шансів для виходу на чемпіонат світу в України не залишилося – для цього потрібно було вигравати групу в Сербії або займати друге місце, а потім перемагати в плей-офф з чотирьох команд, що зайняли другі місця в своїх квартетах. Але після двох поразок поспіль зробити це нереально, тому матч проти Франції буде впливати лише на престиж команди.

Уайлдер – Ф'юрі: коли початок і де дивитися другий бій суперважковаговиків

Дивіться коротке відео про те, як легендарний футболіст Франческо Тотті забив гол у футзалі:

Тотті забив гол у футзалі Відео: Twitter