Українець Яремчук знову забиває в Бельгії, а його "Гент" грає з "Антверпеном" внічию

24 листопада, 18:58

Команді трьох українців не вдалося взяти домашній реванш за гостьову поразку триденної давнини

Двічі за чотири дні накреслив зустрітися "Генту" і "Антверпену" календар чемпіонату Бельгії. У четвер в Антверпені успіх святкували господарі 3: 2, сьогодні ж в Генті сторони розійшлися нічиєю – 1:1. Нападаючий збірної України Роман Яремчук, який три дні тому забив свій 15-й м'яч у сезоні , Відзначився голом і сьогодні.

"Гент" відкрив рахунок на 13-й хвилині, коли український форвард відгукнувся на простріл з лівого флангу і практично з 11-метрової позначки більярдним ударом відправив м'яч у лівий від воротаря кут – 1:0.

Такий рахунок тримався до четвертої (!) Доданій до другого тайму хвилини, коли гостям вдалося зрівняти рахунок. Голкіпер "Гента" помилився на виході, і гравцеві "Антверпена" залишалося тільки не промахнутися по порожніх воротах. Дивіться огляд всього матчу.

"Динамо" – "Лугано": відео голів та огляд матчу

Романа Яремчука тренер замінив на другій доданій хвилині, намагаючись потягнути час. Але гості все одно забили. Український захисник Ігор Пластун відіграв весь матч, а півзахисника Романа Безуса не було в заявці на гру.

Читайте, як Яремчук критично пройшовся по грі збірної України в Сербії

Після сьогоднішньої нічиєї "Гент" опустився з другого на третє місце, а "Антверпен" піднявся на четверте.