Відео голів та огляд матчу АЗ – "Маріуполь" у Лізі Європи

16 серпня 2019, 08:55

Голи та найкращі моменти матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду в Гаазі

"Маріуполь" став першим українським клубом, що припинив виступ у поточному сезоні єврокубків. У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Маріуполь" поступився АЗ з Алкмара. Матч проходив на нейтральному полі в Гаазі, оскільки за кілька днів до зустрічі на домашній арені АЗ обвалився дах. Ми проводили онлайн матчу АЗ – "Маріуполь".

Після нульової нічиєї в першому матчі в Одесі "Маріуполь" їхав у гості з надіями на вихід в плей-офф раунд, але вже після першого раунду практично всі питання про переможця були зняті – на 20-й хвилині Стенгс відкрив рахунок у матчі, а за хвилинку до свистка на перерву Ауеян подвоїв перевагу господарів поля.

Гол Келвіна Стенгса

Гол Томаса Ауеяна

Огляд першого тайму матчу АЗ – "Маріуполь"

Шанси на позитивний результат залишалися, якби "Маріуполь" зумів забити швидкий гол на початку другого тайму, але вийшло навпаки – Вюйтенс довів рахунок до розгромного і зняв всі питання про переможця за півгодини до кінця матчу. Уже в кінцівці зустрічі автогол Сергія Яворського тільки підкреслив різницю в класі між командами.

Гол Стейна Вейтенса

Автогол Сергія Яворського

Огляд другого тайму матчу АЗ – "Маріуполь"

Нагадаємо, що на цій же стадії луганська "Зоря" обіграла ЦСКА з Болгарії. Після виїзної нічиєї 1: 1 підопічні Віктора Скрипника домоглися мінімальної перемоги, при цьому значну частину часу вони грали в більшості. Однак відразу після забитого гола склади команд зрівнялися – Назарій Русин на емоціях зняв футболку, за що отримав другу жовту картку і відправився в роздягальню.

Огляд першого матчу "Маріуполь" – "АЗ Алкмар" (0: 0)