"Динамо" програло вдома матч чемпіонату України

27 січня 2019, 19:50

"Кременчук" перервав двоматчеву серію поразок

/ Фото: uhl.com.ua

У Харкові матчем між місцевим МХК "Динамо" і "Кременчук" завершився 33-й тур чемпіонату України з хокею.

Перший період команди почали нарівні – харків'яни змогли чинити гідний опір гостям і, в свою чергу, неодноразово здійснювали замах на ворота кременчуцького опонента. Однак непотрібні видалення зламали гру господарів і Всеволод Толстушко в більшості відправив шайбу у сітку воріт Тимура Мамедова. А ще за дві хвилини своїм шансом скористався Руслан Єфимочкін і зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – на протязі всього періоду харківський клуб упевнено протистояв противнику, але за п'ять хвилин до сирени "провалився" в обороні і знову пропустив ще дві шайби. Цього разу відзначилися Гліб Кривошапкин і той же Всеволод Тостушко, який знову реалізував чисельну перевагу.

За традицією цього матчу результативною виявилася тільки кінцівка періоду – на дубль від Володимира Чердака, який позбавив Микиту Гордюшина надії на "сухий" поєдинок, своїм точним кидком відповів Артем Шиманський, поставивши крапку в матчі.

Таким чином кременчужани перервали двоматчеву серію поразок.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

МХК "Динамо" – "Кременчук" – 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Шайби: 0: 1 Толстушко (Зайцев, Грицких – більш.), 16:32; 0:2 Єфимочкін (Шиманський), 18:30; 0:3 Кривошапкин (Красильников, Тютченко), 35:06; 0:4 Толстушко (Гриценко, Ворона – більш.), 38:08; 1:4 Чердак (Новиков, Олійник), 57:45; 1:5 Шиманський (Севрюгін), 58:27; 2:5 Чердак, 58:43.

Раніше "Дніпро" обіграв "Білий Барс", тричі реалізувавши більшість.