"Кременчук" розгромно обіграв "Динамо" в матчі УХЛ

16 лютого 2019, 20:00

Клуб з Кременчука вийшов на перше місце в турнірній таблиці

/ Фото: uhl.com.ua

У Кременчуці відбувся другий матч 37-го туру чемпіонату Української хокейної ліги між місцевим "Кременчук" і МХК "Динамо". Раніше "Дніпро" в результативному поєдинку здолав "Білий Барс".

Старт поєдинку вийшов відверто провальним для харківської команди. Вже до 10 хвилині зустрічі на табло "Айсберга" горів рахунок – 3: 0 на користь господарів майданчика. Відповісти на це "біло-сині" зуміли лише однією закинутою шайбою Володимира Чердака.

У другому періоді команди повторили результат першої двадцятихвилинки. На три занедбаних "Кременчука", динамівці відповіли взяттям воріт Ігоря Худякова.

Заключна третина матчу почалася з втраченої харків'янами шайби – дубль оформив капітан команди Володимир Чердак. Однак, після цього чотири рази відзначилися господарі, що дозволило їм святкувати впевнену перемогу в матчі.

Турнірне становище: "Кременчук" – 84 (36), "Дніпро" – 84 (37), "Донбас" – 83 (35), "Білий Барс" – 39 (36), "Динамо" – 24 (35) і " крижані Вовки "- 10 (36).

"Кременчук" – "Динамо" – 10:3 (3:1, 3:1, 4:1)

Шайби: 1:0 Ворона, 4:42, 2: 0 Кривошапкін (Зайцев, Кисельов), 7:08, 3: 0 Савченко (Хрішпенц), 7:22, 3: 1 Чердак (Максименко, Скрипець – більш.), 13:23 4 : 1 Гриценко (Ворона, Савченко), 21:51, 4: 2 Худяков (Фірсов), 29:21, 5: 2 Ворона (Гриценко, Савченко – більш.), 33:44, 6: 2 Тютченко (Красильников, Шиманський ), 34:23, 6: 3 Горище (Забулонов, Халін), 42:05, 7: 3 Чорний, 34:04, 8: 3 Тютченко (менш.), 50:50, 9: 3 Кисельов (Зайцев, Гриценко ), 54:05, 10.30, Кисельов (Толстушко, Грицких – більш.), 57:43.