Знімають скальпи з лідерів: у чемпіонаті України з хокею "Кременчук" програв і не забив "Барсу"

26 січня, 20:06

Команда з Білої Церкви сенсаційно здолала "Кременчук", не пропустивши жодної шайби

/ Фото: УХЛ

Великим сюрпризом для шанувальників хокею стала сьогоднішня поразка лідера чемпіонату України. Причому "Кременчук" не просто програв "Білому Барсу" в Білій Церкві, а навіть не зумів жодного разу засмутити воротаря господарів. Як ми повідомляли, напередодні "Донбас" виграв у "Дніпра" з Херсона принциповий матч і продовжив боротьбу за друге місце.

"Білий Барс" посідає лише четверте місце серед шести команд Української хокейної ліги. При цьому колектив Костянтина Буценка стає справжньою грозою авторитетів. Нещодавно "барси" змогли виграти у "Донбаса", що поки на третьому рядку в таблиці. А тепер узяли гору над беззаперечним лідером турніру.

54 хвилини суперники не могли закинути жодної шайби. Вирішальним став кидок форварда збірної України Романа Благого на 55-й хвилині. А на останніх секундах, коли гості замінили воротаря на шостого польового гравця, нападник оформив дубль – 2:0. Дивіться відеоогляд всього поєдинку.

"Бенфіка" – "Шахтар": огляд матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

Читайте, як канадський хокеїст "забув" шайбу під час виконання буліту.