"Мотор" програв "ПСЖ" у матчі Ліги чемпіонів

12 вересня 2018, 20:51

У першому турі змагань команди зустрілися в Запоріжжі

Парижани перемагають у Запоріжжі

Сьогодні стартував сезон чоловічої гандбольної Ліги чемпіонів. У Запоріжжі кращий клуб України "Мотор" зустрічався з однією з провідних команд континенту французьким "Парі Сен-Жермен". Зробивши солідний запас у першому таймі, після перерви парижани втримали комфортний для них рахунок і записали собі в актив перемогу – 35:29 (17:12).

Наступний матч Ліги чемпіонів "Мотор" проведе 23 вересня на виїзді проти данського "Ск'єрн".

Всього в групі запорізького клубу вісім команд, які зіграють у два кола. Перші шість клубів вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Переможець групи відразу потрапляє в чвертьфінал турніру.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

До речі, Лігу чемпіонів-2018 виграв французький "Монпельє", який у фіналі переміг земляків з "Нанта" – 32:27. Для "Монпельє" – це другий титул в історії. Раніше команда вигравала Лігу чемпіонів в 2003 році.

"Мотор" розпочав сезон з перемоги в Суперкубку України. Клуб виграв трофей вчетверте поспіль, перегравши своїх земляків з ЗТР.