Збірна Данії вперше стала чемпіоном світу з гандболу

27 січня 2019, 21:10

У фінальному поєдинку данці обіграли норвежців

Привітання чемпіонів

Привітання чемпіонів / Фото: Twitter

Чоловіча збірна Данії вперше в своїй історії стала чемпіоном світу з гандболу. У фінальному поєдинку данці перемогли команду Норвегії з рахунком – 31:22 (18:11). Бронзові медалі завоювали гандболісти Франції, які в поєдинку за третє місце вирвали перемогу у Німеччині – 26:25 (9:13).

Чемпіонати світу з гандболу проводяться з 1938 року. Найбільше титулів у Франції – 6, далі йдуть Швеція і Румунія – по 4. Збірна України на світовій першості брала участь всього двічі. 2001 року українці посіли сьоме місце, а в 2007-го – чотирнадцяте.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року відбувся жіночий чемпіонат Європи з гандболу. Золоті медалі виграла збірна Франції, яка в фіналі виграла у команди Росії.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Це був перший континентальний фінал збірної Франції – і відразу титул. А найбільше чемпіонатів Європи виграла Норвегія – 7. Три перемоги у Данії, по одній у Франції, Угорщини та Чорногорії.

Нагадаємо, що норвезька гандболістка звинуватила гравців збірної в крадіжці інтимних фотографій. Спортсменка стверджує, що Федерація покриває винних, щоб не роздувати скандал.