Українці вийшли в Суперфінал Euro Beach Soccer League 2015, який пройде в Естонії

Фото ФФУ

Фото ФФУ

Збірна України з пляжного футболуздобулаоднуз найгучнішихперемогу своїй історії,каменя на камені незалишивши відкоманди Іспанії,яка входить до числаграндівцього виду спорту.

Перемігшивстартовому матчіEuro Beach Soccer League2015збірну Угорщиниз рахунком5: 4,"синьо-жовті"зробили великий крокдо потрапляннявСуперфіналєвропейськоїлігиз пляжного футболу,який, нагадаємо, з 20по 25серпня будеприйматиЕстонія.Длявиходу з групимоглобвистачити іцієї перемоги(за умови,що угорцізалишоксвоїх матчівпрограли б), алепідопічні ЄвгенаВарениціне сталивипробовувати долюі більш ніжефектнозабезпечили собіпотрапляння у вісімкукращих збірнихконтиненту.

Матчз Іспанією,яка вважаєтьсяодниміз грандівне тількиєвропейського, а й світовогопляжногофутболу,розпочався длянашої командиневдало -вже на першійхвилині відзначивсякращийбомбардирпіренейцівЛьоренцГомес.Але цебув один з небагатьохмоментівзі знаком"плюс"дляЛьоренцаі йогопартнерів.

Ще в першому тайміУкраїнціспантеличилисвоїх суперників, вигравшийогоз рахунком 4: 2.Апісляпершої перервивони тількинарощувалиобороти івпідсумкуза 22хвилини гридовели рахунокдо непристойного- 9:3. Наостанню12-хвилинкунаші гравцівже виходиликількарозслабленими, але, тимне менш,дозволилиіспанцямхіба щовідіграти одинм'яч.

Підводячи підсумкицієї зустрічіможна не відзначити,щоФортунав цей день буланабоці збірноїУкраїни.Майже 75%ударів "синьо-жовтих"у створ ворітвиявилися результативними, тоді якіспанцічотири разивлучаливкаркасворіт.Разом з тим,ця перемога, безсумнівно,залишитьсяоднієюз найгучнішихвісторії збірноїУкраїниз пляжногофутболу.

Інтриги останнього туру єврокубків: що потрібно "Шахтарю", "Динамо" та всім іншим для виходу в плей-офф
Останній єврокубковий тиждень 2019 року

Іспанія-Україна- 4:9

Голи:Льоренц(1, 11,15),Ернандес(27) -Зборовський (7,10),Войтенко(10),Пачев(12, 22),Корнійчук(13,18),Войток(19),А.Борсук(21)