Триразова олімпійська чемпіонка Хошсу зі світовим рекордом завоювала сьоме "золото" ЧС з плавання

30 липня 2017, 22:01

Срібло дісталося іспанці Міреє Бельмонте Гарсії, срібло - канадці Сідні Пікрем

Катінка Хошсу. фото AFP

Угорка Катінка Хошсу завоювала золоту медаль на дистанції 400 метрів комплексним плаванням на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.

У фіналі Хошсу показала результат 4 хвилини 29,33 секунди, оновивши рекорд чемпіонатів світу в цьому виді. Срібло дісталося іспанці Міреє Бельмонте Гарсії (4.32,17). Бронза у канадки Сідні Пікрем (4.32,88).

Для Хошсу це сьома золота медаль чемпіонатів світу в кар'єрі. Також вона є триразовою чемпіонкою Олімпіади-2016, причому перше золото завоювала якраз на дистанції 400 м комплексним стилем.

Нагадаємо, на дистанції 1500 метрів кролем сьогодні "срібло" завоював українець Михайло Романчук. Раніше на змаганнях Андрій Говоров завоював "бронзу".

20-річна американка Ліллі Кінг оновила світовий рекорд на дистанції 100 метрів брасом, а шведка Сара Шестрем оновила світовий рекорд у плаванні на 50 метрів кролем.