Україна взяла медаль в бігу на 400 метрів c бар'єрами на чемпіонаті Європи

11 серпня 2018, 09:52

Ганна Рижикова фінішувала другою і отримала "срібло" ЧЄ з легкої атлетики в Берліні

Ганна Рижикова. Фото: кадр

УкраїнськабігункаГаннаРижиковавБерлінізавоювала"срібло"чемпіонатуЄвропи злегкоїатлетикинадистанції400метрівзбар'єрами.

28-річнаспортсменкапробігладистанціюза54.51секунди-цекращийрезультатРижиковоївсезоні.ПершоюфінішувалапредставницяШвейцаріїЛеаШпрунгер(54.33),третьою-британкаМеганБіслі(55.31).ЩеоднаукраїнкаВікторіяТакачукфінішувала сьомоюзрезультатом56,15секунди.

Ранішевп'ятницювідразу
дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.НаталіяПрищепапринеслаУкраїні друге"золото"начемпіонатіЄвропи злегкоїатлетики,ОльгаЛяховавзяла"бронзу".

Нагадаємо,перше "золото"УкраїнінацьомучемпіонатіЄвропиприніс ходок Мар'ян Закальницький.

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українецьвстрибкахвдовжинупоказаврезультат8,13метраіпоступивсянімцевіФабіануХейтлі,якийзтакимжерезультатомставсрібнимпризером(алезробивцез другоїспроби)."Золото"завоювавгрекМільтіадісТентоглу(8,25м).

Міс біатлону: обираємо найвродливішу учасницю чемпіонату світу