Українець Михайло Харук став чемпіоном світу зі сноуборду

3 квітня 2019, 21:22

Українець став переможцем у дисципліні паралельний слалом

Харук на найвищому щаблі п'єдесталу

Харук на найвищому щаблі п'єдесталу / Фото: Facebook

На юніорському чемпіонаті світу зі сноуборду українець Михайло Харук виграв золоту медаль. Наш спортсмен став переможцем у дисципліні паралельний слалом.

19-річний Харук посів перше місце з результатом 360 балів. "Срібло" виграв Міхаель Назваскі з Канади, у якого 288 очок. "Бронзу" отримав також канадець – Дженні Беган з 216 очками.

Нагадаємо, що в лютому сноубордистка Аннамарі Данча створила сенсацію на чемпіонаті світу в США: вперше в історії сноуборду Україна завоювала медаль світової першості! У дисципліні слалом наша спортсменка в півфіналі перемогла німкеню Рамону-Терезу Хофмайстер, яка в підсумку завоювала "бронзу". А в фіналі проти швейцарки Джулі Зогг українка відстала на 0,85 секунди і посіла підсумкове друге місце.

Прогноз коментатора на футбольний уїк-енд: що варто подивитися на цих вихідних. Підкаст

Історичний виступ Аннамарі Данчі на чемпіонаті світу: фото і відео.

Раніше Аннамарі Данча прокоментувала свій виступ на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані, заявивши: "Маму нахабно не включили до складу команди".