Українки не пробилися у фінал в естафеті 4х100 метрів на ЧС в Лондоні

12 серпня 2017, 13:53

Українська команда посіла п'яте місце у своєму забігу і не потрапила у фінал

На ЧС в Лондоні пройшла кваліфікація в жіночій естафеті 4 по

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшла кваліфікація в естафеті 4 по 100 метрів у жінок.

Українська команда посіла п'яте місце у своєму забігу і не потрапила у фінал. У складі нашої збірної бігли Аліна Калістратова, Єлизавета Бризгіна, Яна Качур та Анна Плотіцина. Українки в підсумковому протоколі з часом 43.77 секунди зайняли 11-е місце. Кращий результат у кваліфікації показали американки – 41.84 секунди.

Цікаво, раніше Анна Плотіцина пробилася в півфінал в бігу на 100 метрів з бар'єрами, де посіла підсумкове 16-е місце.

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту
БогданБондаренкопробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володаррекордівнадистанціях100і200метрівпосів третємісцеізаявив,щоне змінить своє рішення завершити кар'єру.