Українські борці здобули ще три медалі на чемпіонаті Європи

9 березня 2016, 21:15

У скарбничку країни додали дві "бронзи" і одне "срібло"

Оксана Гергель поступилася у фіналі чемпіонату Європи. Фото AFP

Другий день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби приніс Україні ще три медалі.

Юлія Хаваладжі-Благіня, виступаюча у ваговій категорії до 53 кг, стала бронзовою призеркою турніру, яка здолала у втішному фіналі Наталю Баду з Молдови (5:2).

У ваговій категорії до 60 кг Оксана Гергель завоювала срібну медаль, поступившись у фіналі Петрі Оллі з Фінляндії (2:8).

Ще одну бронзову медаль завоював Семен Радулов у ваговій категорії до 65 кг, перемігши азербайджанця Агагусейна Мустафаєва на туші.

Довгоочікуване "Класико"! Онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо"

Ще один українець Валерій Андрейцев і ваговій категорії до 97 кг у поєдинку за "бронзу" поступився Елізбару Одіадзе з Грузії (1:3).

Нагадаємо, вчора наші борці поповнили скарбничку країни трьома медалями – два "срібла" і "бронза".